תנאי שימוש

*מטעמי נוחות, נוסח התקנון בלשון זכר, אולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

תנאים כלליים

אתר www.mercato.co.il (להלן “האתר”) מופעל על-ידי חברת מרקטו מעדנים בע”מ (ח.פ. 514179886) אשר כתובתה בזל 30, תל-אביב 6278806.
השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.
רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה אשר ברשותו כרטיס אשראי ישראלי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן: לאומי קארד, אמריקן אקספרס וישראכרט ובכפוף לאישור העסקה ע”י חברת האשראי. לא יתקבלו כרטיסי אשראי מסוג דיינרס או כרטיסי אשראי מחו”ל.
הרוכש מצהיר כי כל הפרטים שמסר ו/או שימסור בתהליך הרכישה באמצעות האתר, הינם פרטיו האישיים הנכונים, לרבות כתובת דואר אלקטרוני, שם מלא, מספר טלפון ותעודת זהות, ומספר כרטיס האשראי. מסירת פרטים כוזבים ו/או שימוש בפרטים שאינם שלך הינם אסורים, עשויים להוות עבירה פלילית והעושה כן צפוי לעונשים הקבועים בחוק.
הרוכש מצהיר כי השימוש באתר הינו לצורך פרטי בלבד.

תהליך הרכישה

הרכישה באתר מתבצעת על-ידי בחירת המוצרים הרצויים והוספתם לסל הקניות. בכל שלבי הקניה ניתן להסיר מוצרים מהסל או לשנות את הכמות הנבחרת מהם.
לכל מוצר נבחר ניתן להוסיף הערות משלכם, לגבי אופן הכנתו, אריזתו או ציון מוצר חלופי במקרה שהמוצר אזל מהמלאי. למוצרים שקילים רבים ממחלקת הבשרים, הנקניקים והגבינות יתכן ותידרשו לסמן שדות חובה וזאת כדי שנוכל להכין את הזמנתכם באופן הנכון והמדוייק ביותר.
לאחר סיום בחירת המוצרים תתבקשו לגשת לקופה ולעקוב אחרי שלבי ההזמנה ולהשלים אותם, ברצף, ללא הפסקות תוך הקפדה על הזנת פרטים נכונים ומדוייקים.
עם סיום ההזמנה ישלח לכתובת המייל אותה הזנתם אישור הזמנה עם רשימת המוצרים המוזמנים והסכום הסופי המשוער לתשלום. במקרה ולא התקבל על-ידכם אישור ההזמנה בתוך מספר דקות מומלץ לפנות בטלפון לשירות הלקוחות או לאחד הסניפים ולוודא שהזמנתכם אכן נקלטה במערכת.

מוצרים שקילים

באתר מרקטו תמצאו מוצרים רבים שמחירם תלוי במשקל, כדוגמת בשרים, נקניקים וגבינות. מחירי מוצרים אלה מפורטים ליד כל מוצר ומוצר בצירוף יחידת המשקל (מחיר לק”ג/ מחיר ל- 100 גרם).
מטבע הדברים במוצרים המסופקים לפי משקל תיתכן סטייה סבירה, כלפי מטה או כלפי מעלה, בין המשקל שהוזמן לבין המשקל שיסופק בפועל. החשבון הסופי ייערך על-פי משקל המוצרים שיתקבל בפועל.
במקרה והינכם מעוניינים שהמשקל המסומן על ידכם יהיה המשקל המקסימלי (או המינימלי) לאותו המוצר, יש לציין זאת באופן ברור בהערות המוצר ונעשה ככל שביכולתנו כדי לכבד הוראות אלו.
חלק מהמוצרים הנמכרים לפי משקל מסופקים ביחידות (למשל: פסטה טריה, המבורגרים, נקניקיות). המחיר ליחידה המצויין באתר הינו מחיר משוער, המחושב על-פי מחיר המוצר לקילו כפול משקלה המשוער של יחידה. מחיר המוצר הסופי ייקבע על-פי משקל היחידה שתסופק לכם בפועל.

מדיניות משלוחים ואיסוף עצמי

בעת סיום ההזמנה יתאפשר ללקוח לבחור את יום ושעת המשלוח המועדפים עליו. כל המשלוחים אשר יבוצעו דרך האתר יגיעו לבית הלקוח על-ידי השליחים של מרקטו, בימים א’ עד ה’, במועדים הבאים: 13:00-15:00, 15:00-17:00 ו- 17:00-19:00.
בנוסף למחירי המוצרים הלקוח יחוייב בדמי משלוח בסך 15 ₪ בגין אספקת מוצרים בסך כולל של עד 250 ₪ למען המבוקש במסגרת הזמנה אחת. בגין אספקת מוצרים בסך כולל של מעל ל-250 ₪ לא יגבו דמי משלוח.
משלוח ליעדים שאינם תל אביב, רמת גן, גבעתיים או רמת השרון יתומחרו בנפרד והלקוח יעודכן בדמי המשלוח המעודכנים לפני ביצוע ההזמנה.
מרקטו מאפשרת ללקוחותיה לבצע הזמנה של מוצרים לאיסוף עצמי מכל אחד מסניפיה. בעת סיום ההזמנה עליכם לבחור את האפשרות “איסוף עצמי” ולציין את הסניף ממנו תרצו לאסוף את המוצרים. מועדי האיסוף העצמי חופפים לשעות הפעילות של כל אחד מסניפי מרקטו. זמן הטיפול המינימלי להזמנה לאיסוף הינו שעה וחצי (90 דקות) בימים א’ עד ה’, ושעתיים (120 דקות) בימי ו’, וזאת מרגע קבלת אישור ההזמנה במייל על-ידי הלקוח. בשלב זה לא תתאפשר הזמנת מוצרים לאיסוף בשבת מסניף מיקדו.
על אף האמור בתקנון זה מובהר כי ייתכן ויחולו שינויים/ חריגות במועדי האספקה ומרקטו אינה מחוייבת למועדים אלה.

ביטולים והחזרות

מרקטו מאפשרת לכם לשנות את פרטי ההזמנה ואף לבטלה עד כשעה ממועד המשלוח באמצעות פניה טלפונית לשירות הלקוחות או לסניפים. במקרה של מוצרי בשר או גבינות שעברו חיתוך על-פי הזמנת הלקוח בטרם פנה אלינו, מרקטו אינה מתחייבת לאפשר את שינוי או ביטול הזמנת מוצרים אלו.
על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה.
במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ”ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה. ההשלמה/ ההחלפה/ ההחזרה של המוצר/ים ואו החיוב/ הזיכוי הכספי יתואמו עם הלקוח לפי העניין וככל שמתחייב על-פי כל דין.

אבטחת מידע ומדיניות פרטיות

מרקטו מתחייבת לפעול כמיטב יכולתה לשמירת המידע האישי שנמסר בתהליך הרכישה, ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור על אבטחת המידע בהתאם לתקני PCI DSS.
עם זאת יודגש, כי מכיוון שקניה באתר נעשית בסביבה מקוונת ומטבע הדברים היא חשופה לניסיונות פריצה של גורמים עוינים, אין ביכולתנו להבטיח את שמירת המידע באופן מוחלט מפני חדירת גורמים עוינים כאמור למחשביה או של מי מטעמה.
אנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש במידע שנאסף בעת השימוש באתר, מלבד לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי לשימוש פנימי, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי. מרקטו מתחייבת שלא תעביר נתונים אלה לצדדים שלישיים.

קניין רוחני

האתר מכיל תכנים שונים המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימנים מסחריים וזכויות קניין אחרות, לרבות טקסט, תמונות וגרפיקה, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות אחרים. רוכש ו/או כל צד ג’ המבצע פעולות באתר אינו רשאי לשנות, לפרסם, להעביר ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה אחרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה שלשמה נוצר האתר.
מרקטו מתירה למשתמש להוריד נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד, שאינו מסחרי. היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו בכלל.

עדכון אחרון: 31/08/2014